אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות - לסגירה

מיסטר בינז: משקה קולד ברו בפחית

הגיע הזמן לקולד ברו אמיתי בפחית

 

אחרי שטכניקת הקולד ברו כבשה את אירופה וארצות הברית, היא מגיעה לשנות את מה שחשבתם על קפה קר.

רמז: הוא גם פרימיום וגם זמין ON THE GO

מאת: חגית גינזבורג, תוכן שיווקי הארץ


יצרניות הקפה לא נשארו אדישות לחיבה הישראלית לקפה הקר והחלו לאחרונה להציע אותו גם בגרסת On the go – קפה קר בפחית שאפשר לרכוש בכל חנות נוחות. אלא שרוב המוצרים האלה מורכבים מאבקת חלב ותמצית קפה, מכילים כמויות גבוהות של סוכר וחומרים משמרים, ופחות מתאימים לסטנדרט הישראלי של קפה איכותי, טרי וטעים.

כעת מוצג לקהל הישראלי מושג שכבר הפך לתופעה של ממש מעבר לים, ה-Cold Brew - משקה שמוכן בתהליך של השריית פולי הקפה במים לאורך זמן רב וחליטתם. מדובר בשיטה קפדנית ויעילה שמפיקה משקה בטעמים עשירים יותר, ללא שימוש ברכיבים מלאכותיים. צרכני הקפה האמריקאים והאירופאים מאוהבים לגמרי בקולד ברו וכעת ניתן למצוא אותו גם בישראל.


הכירו את Beanz Cold Brew


בשנה האחרונה, אפשר לזהות מספר מגמות בולטות בכל מה שנוגע למשקאות הקולד ברו – מצד אחד הצורך במשקה Ready to go שניתן לרכוש בפחית על הדרך הולך ומתעצם, ומצד שני, הרצון לצרוך משקאות בריאים יותר (Clean Label), נקיים מתוספים מיותרים, Plant Based ועם מוצרי פרימיום, שעשויים מפולי קפה איכותיים ולא מתמציות קפה. צרכן הקפה הממוצע אוחז בסטנדרטים גבוהים מבעבר ומעדיף את הקפה שלו איכותי ומושקע, גם כשהוא מגיע בתוך פחית.

לכאן בדיוק נכנסת סדרת המוצרים החדשה של cafe Beanz – מיזם חדשני מבית שטראוס שכולו Clean Label, המספק חווית קפה איכותי וטרי ישירות מחוואים ברחבי העולם עד לבית הלקוח יחד עם מכונת קפה הטוחנת במקום את הפולים, וכולל גם שלושה בתי קפה ומכירת קפה באמצעות עשרות מוקדים ברחבי הארץ. למה Clean Label חשוב כל כך? משום שמותגים שמגדירים את עצמם ככאלה מתעקשים על איכות המוצרים ועל הימנעות משימוש בתוספים בלתי נחוצים. התוצאה המתקבלת היא קפה איכותי, טרי וטעים.

סדרת Beanz cold brew כוללת שלושה סוגי משקאות בפחית (ועוד אחד שיושק בהמשך), שזמינים לרכישה ברשתות השיווק השונות, בתחנות דלק, חנויות נוחות, AM:PM, פיצוציות ובאתר האינטרנט של Beanz. הדגש בסדרה החדשה הוא לא רק על משקאות Ready to drink אלא גם על מוצר נקי שכולו על טהרת הקפה, בשלושה טעמים: קפה קולד ברו ללא סוכר או חלב, קפה קולד ברו במתיקות מעודנת עם מעט סוכר וקפה קולד ברו במתיקות מעודנת ועם מעט חלב.

"הצורך בקפה Ready to drink היה קיים גם לפני הקורונה. כולם תמיד רצו ממקום למקום וקפה בפחית חוסך לא מעט זמן, אבל הוא צריך להיות איכותי לא פחות", מסביר אלעד מ- Beanz. "לצד המגמה הזו, יש גם דאגה לבריאות: אם היום הולכים לחנויות נוחות וקונים פחית של קפה קר - מגלים שיש בה המון חלב, סוכר, תמציות טעם וריח ואחוז קפה מזערי. הסדרה החדשה שלנו היא רביעיית מוצרים מאוד איכותיים, עשירים בטעמים ומבוססים על קפה פרימיום, שעשויים אך ורק מקפה איכותי. כך שאם מחליטים לקנות קפה בפחית – אפשר לדעת שהוא לא נופל באיכות מאף קפה טרי שרוכשים בבית קפה".  

בפעם הבאה שיתחשק לכם קפה קר מבלי לעמוד בתור או להתפשר על האיכות – דעו שבמקרר הקרוב ממתין לכם מוצר שיסגור לכם את הפינה והבונוס: הפחיות שלו פשוט היסטריות.