אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות - לסגירה

מהפכת הטריות מגיעה הביתה

קפה הוא אמנם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום של תרבות המערב זה שנים רבות, אבל מצבו מעולם לא היה טוב יותר.

ב־15 השנים האחרונות עולם הקפה עובר מהפכת איכות וטריות שמשנה את כל חוקי הצריכה. הדבר הכי קרוב למהפכה המדוברת שעולם הקפה עובר הוא המהפכה שעברו עולם היין ועולם השוקולד, כי בדומה לחובבי יין או שוקולד, לוגמי הקפה הקבועים כבר לא מסתפקים במידע בסיסי, הם רוצים לדעת על האספרסו שלהם הכל: החל מארץ המוצא ועד תהליכי הקלייה והייבוש. חלקם אפילו דורשים להכיר בשמו של החוואי שמגדל את הקפה.

כמו כל תהליך קולינרי התפתחותי, גם בישראל עלה הצורך לחקור טעמים חדשים – והחיבור לעולם הקפה מתקדם מתמיד. המהפכה הזו היא למעשה עידן שלם שמכונה "הגל השלישי של הקפה", שהגיע לשיאו בתחילת המילניום הנוכחי.

BeanZ- המהפכה בתחום פולי הקפה

את המהפכה בישראל מוביל מותג הקפה BeanZ, מיזם חדשני מבית שטראוס קפה, אחת מחברות הקפה הגדולות בעולם, ששם את תפיסת ה־Farmer to Cup בחזית ומציע לצרכני הקפה הישראלים בחירה בין מהדורות קפה קבועות או מתחלפות ופולים מחוות קטנות ומובחרות שנבחרו באופן אישי מרחבי העולם.

מומחי הקפה של BeanZ שומרים על קשר ישיר עם החוואים ומסייעים בהשבחת תהליך גידול הפולים תוך הקפדה על איכות בלתי מתפשרת.

 • פולי הקפה המובחרים
 • עוברים תהליך קלייה מקומי ואיכותי באמצעות ציוד חדשני ובכמויות קטנות, מה שמבטיח טריות מרבית וקפה מאוזן ומושלם. פולי הקפה

  המובחרים מגיעים ישירות עד הבית עם מכונה חדשנית ואלגנטית הטוחנת את פולי הקפה לפני שהיא מכינה אותו, דבר המבטיח טריות, טעם וחוויית קפה מקסימלית. זוהי בדיוק המשמעות של Farmer to Cup.

  למידע נוסף : beanzcafe.co.il


  אז איך תביאו את חוויית הקפה הטרי אליכם הביתה?

  • *פולי קפה טריים במסלול חודשי- תוכלו לבחור את החוות שמהן יגיעו פולי הקפה שלכם ואת הכמות החודשית שמתאימה לכם.

  • *מכונת קפה טוחנת ביתית- מחיר המסלול החודשי כולל את המכונה, פולי הקפה והשירות, לכם נשאר רק לבחור צבע. יש לכם כבר מכונה? אין בעיה, ניתן כאמור לבחור במסלול של פולי קפה בלבד.

  • *תשלום חודשי ללא התחייבות- התחרטתם? לא קרה כלום, תמיד תוכלו לשנות את המסלול או לבטל. אף אחד גם לא יתקשר אליכם ממחלקת שימור לקוחות - פשוט אין כזאת.